Pragnę Was serdecznie powitać! Tu jest moje miejsce- kawałek przestrzeni, w którym mogę się rozłożyć z moimi projektami, planami i zdarzeniami dni ostatnich. Moje pasje są dość odległe od zawodu, który wykonuję- one stanowią jednak mój rdzeń- pozwalają mi zachować dystans do świata. Co kocham? Tworzyć biżuterię- od podstaw- wybierając i łącząc ze sobą druty, kamienie i korale aby powołać do życia unikalne kolczyki, naszyjniki i bransoletki. Niedawno rozpoczęłam przygodę z maszyną do szycia- zafascynowała mnie na tyle, że kupiłam 30 kilogramów resztek materiałowych i teraz nie muszę się już martwić, że nie mam z czego szyć...czekam tylko na nowe pomysły...Kocham też smacznie zjeść- dlatego na tym blogu znajdziecie też wątek kulinarny. Marzę o starym domu gdzieś we Francji i pracowni z wielkim oknem. Serdecznie zapraszam do mojej galerii-sklepu na www.glimmer.pl
czwartek, 02 października 2008
Silver Whispers dla Karolinki

Dostąpiłam zaszczytu stworzenia biżuterii na ślub mojej Przyjaciółki (i wcale nie żartuję z tym zaszczytem)

Wykonanie kompletu ślubnego zajęło mi wiele godzin- chciałam, żeby był dopracowany- musiał być dokładnie taki, jak go sobie wymyśliłam:)

Tak wyglądał naszyjnik na Karolince:

wtorek, 30 września 2008
Willow- ślubna kokówka
Została wykonana na zamówienie- akrylowe perły i posrebrzany drucik. Będzie pasować do nisko upiętego koka, obejmując go z obu stron.
Wygląda naprawdę delikatnie :)
 
 
a tutaj mniejsza wersja- tą zrobiłam najpierw ale okazało się, że Klientka chciałaby coś większego.
 

poniedziałek, 29 września 2008
ślubna bransoletka

oto moja najnowsza bransoletka ślubna "Soft Lace" - moja Klientka chciała, żeby całość była delikatna i ażurowa, dlatego wybrałam technikę "weaving". Wykonałam ją z akrylowych perełekw kolorze ecru o średnicy 3 mm, które połączyłam jubilerską nicią. Do tego posrebrzane wykończenia.

Szerokość 2 cm.

Moje wszystkie ślubne kreacje możecie zobaczyć tutaj:

http://www.glimmer.pl/bizuteria_slubna.html

 

sobota, 15 września 2007
So pearly...

To pierwszy z wielu moich urzeczywistnionych projektów biżuterii ślubnej.

Komplet "Perlatore" składa się z kolii, długich (10 cm) kolczyków i diademu.

Akrylowe perły na mosiężnym druciku.

Można go kupić na www.glimmer.pl

Ten konkretny wykonywany był na prywatne zamówienie.

komplet biżuterii ślubnej

O autorze